STB80NE03L-06T4
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STB80NE03L-06T4 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STB80NE03L-06T4
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 30V 80A D2PAK
Podatkovni listi: STB80NE03L-06T4.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STB80NE03L-06T4
Številka dela STB80NE03L-06T4 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 30V 80A D2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 44670 pcs Podatkovni list STB80NE03L-06T4.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja D2PAK
Serija STripFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 6 mOhm @ 40A, 10V
Odmik moči (maks.) 150W (Tc) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 6500pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 130nC @ 5V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 4.5V, 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 30V natančen opis N-Channel 30V 80A (Tc) 150W (Tc) Surface Mount D2PAK
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 80A (Tc)