STB80NF55L-08-1
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STB80NF55L-08-1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STB80NF55L-08-1
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 55V 80A I2PAK
Podatkovni listi: STB80NF55L-08-1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STB80NF55L-08-1
Številka dela STB80NF55L-08-1 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 55V 80A I2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 28774 pcs Podatkovni list STB80NF55L-08-1.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 250µA Vgs (Max) ±16V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja I2PAK
Serija STripFET™ II Rds On (Max) @ Id, Vgs 8 mOhm @ 40A, 10V
Odmik moči (maks.) 300W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA Druga imena 497-12542-5
STB80NF55L-08-1-ND
STB80NF55L081
delovna temperatura 175°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 4350pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 100nC @ 4.5V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 5V, 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 55V
natančen opis N-Channel 55V 80A (Tc) 300W (Tc) Through Hole I2PAK Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 80A (Tc)