STB20NM60-1
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STB20NM60-1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STB20NM60-1
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 600V 20A I2PAK
Podatkovni listi: STB20NM60-1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STB20NM60-1
Številka dela STB20NM60-1 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 600V 20A I2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 32183 pcs Podatkovni list STB20NM60-1.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja I2PAK
Serija MDmesh™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 290 mOhm @ 10A, 10V
Odmik moči (maks.) 192W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA Druga imena 497-5383-5
STB20NM60-1-ND
delovna temperatura 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 1500pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 54nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 600V
natančen opis N-Channel 600V 20A (Tc) 192W (Tc) Through Hole I2PAK Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 20A (Tc)