STB20NM60D
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STB20NM60D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STB20NM60D
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 600V 20A D2PAK
Podatkovni listi: STB20NM60D.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STB20NM60D
Številka dela STB20NM60D Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 600V 20A D2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 31599 pcs Podatkovni list STB20NM60D.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja D2PAK
Serija FDmesh™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 290 mOhm @ 10A, 10V
Odmik moči (maks.) 192W (Tc) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Druga imena 497-6193-2
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 1300pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 52nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 600V
natančen opis N-Channel 600V 20A (Tc) 192W (Tc) Surface Mount D2PAK Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 20A (Tc)