STB20N90K5
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STB20N90K5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STB20N90K5
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka N-CHANNEL 900 V, 0.24 OHM TYP.,
Podatkovni listi: 1.STB20N90K5.pdf2.STB20N90K5.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije STB20N90K5
Številka dela STB20N90K5 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis N-CHANNEL 900 V, 0.24 OHM TYP., Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 27350 pcs Podatkovni list 1.STB20N90K5.pdf2.STB20N90K5.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 100µA Vgs (Max) ±30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja D²PAK (TO-263)
Serija MDmesh™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 250 mOhm @ 10A, 10V
Odmik moči (maks.) 250W (Tc) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Druga imena 497-17086-2
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 1500pF @ 100V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 40nC @ 10V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 900V natančen opis N-Channel 900V 20A (Tc) 250W (Tc) Surface Mount D²PAK (TO-263)
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 20A (Tc)