SPV1002T40
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SPV1002T40 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SPV1002T40
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE GEN PURP 40V 16A TO220
Podatkovni listi: SPV1002T40.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SPV1002T40
Številka dela SPV1002T40 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE GEN PURP 40V 16A TO220 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2885 pcs Podatkovni list SPV1002T40.pdf
Voltage - Peak Reverse (Max) Standard Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 16A (DC)
Napetost - razčlenitev TO-220 Serija -
RoHS Status Tube Povratni čas obnovitve (trr) -
Odpornost @ Če, F - Polarizacija TO-220-3
Druga imena 497-11422-5
SPV1002T40-ND
Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca SPV1002T40
Razširjen opis Diode Standard 40V 16A (DC) Through Hole TO-220 Konfiguracija diode 1µA @ 40V
Opis DIODE GEN PURP 40V 16A TO220 Trenutna - povratna puščanja @ Vr 180mV @ 16A
Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 40V Capacitance @ Vr, F -45°C ~ 175°C