SPV1002D40
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SPV1002D40 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SPV1002D40
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE GEN PURP 40V 16A D2PAK
Podatkovni listi: SPV1002D40.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SPV1002D40
Številka dela SPV1002D40 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE GEN PURP 40V 16A D2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3273 pcs Podatkovni list SPV1002D40.pdf
Voltage - Peak Reverse (Max) Standard Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 16A (DC)
Napetost - razčlenitev D²PAK Serija -
RoHS Status Tube Povratni čas obnovitve (trr) -
Odpornost @ Če, F - Polarizacija TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca SPV1002D40 Razširjen opis Diode Standard 40V 16A (DC) Surface Mount D²PAK
Konfiguracija diode 1µA @ 40V Opis DIODE GEN PURP 40V 16A D2PAK
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 180mV @ 16A Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 40V
Capacitance @ Vr, F -45°C ~ 175°C
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SPV1002D40TR
SPV1002D40TR
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: DIODE GEN PURP 40V 16A D2PAK