SPV1001N30
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SPV1001N30
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE GEN PURP 30V 12.5A 8PQFN
Podatkovni listi: SPV1001N30.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SPV1001N30
Številka dela SPV1001N30 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE GEN PURP 30V 12.5A 8PQFN Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 20776 pcs Podatkovni list SPV1001N30.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 850mV @ 5A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 30V
Paket naprave za dobavitelja 8-PQFN (5x6) Hitrost -
Serija - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 8-PowerVDFN Druga imena 497-11456-1
Delovna temperatura - spoj -45°C ~ 150°C Tip montaže Surface Mount
Tip diode Standard natančen opis Diode Standard 30V 12.5A Surface Mount 8-PQFN (5x6)
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 1µA @ 30V Tok - Povprečni popravek (Io) 12.5A