SMP50-240
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMP50-240 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMP50-240
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka THYRISTOR 240V 150A SMA
Podatkovni listi: SMP50-240.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMP50-240
Številka dela SMP50-240 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis THYRISTOR 240V 150A SMA Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 310936 pcs Podatkovni list SMP50-240.pdf
Stanje napetosti - izklop 240V Voltage - Breakover 320V
Serija SMP, TRISIL™ Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-214AC, SMA Število elementov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - maksimalni impulz (8 / 20μs) 150A
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 50A Tok - držite (Ih) 150mA
Zmogljivost 25pF