SMP50-100
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMP50-100 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMP50-100
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TRISIL 100V BIDIRECT SMA
Podatkovni listi: SMP50-100.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMP50-100
Številka dela SMP50-100 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TRISIL 100V BIDIRECT SMA Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 107375 pcs Podatkovni list SMP50-100.pdf
Stanje napetosti - izklop 100V Voltage - Breakover 133V
Serija SMP, TRISIL™ Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer DO-214AC, SMA Druga imena 497-15664-1
Število elementov 1 Tip montaže Surface Mount
Tok - maksimalni impulz (8 / 20μs) 150A Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 50A
Tok - držite (Ih) 150mA Zmogljivost 35pF
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SMP50-180
SMP50-180
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: TRISIL 180V BIDIRECT SMA
Na zalogi: 110652 pcs
Prenesi: SMP50-180.pdf
RFQ
SMP4-SBC-YG
SMP4-SBC-YG
Proizvajalci: Bivar, Inc.
Opis: LED GREEN/YELLOW CLEAR 4PLCC SMD
Na zalogi: 4387 pcs
Prenesi: SMP4-SBC-YG.pdf
RFQ
Opis: TRISIL 120V BIDIRECT SMA