SMP50-180
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMP50-180 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMP50-180
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TRISIL 180V BIDIRECT SMA
Podatkovni listi: SMP50-180.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMP50-180
Številka dela SMP50-180 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TRISIL 180V BIDIRECT SMA Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 110652 pcs Podatkovni list SMP50-180.pdf
Stanje napetosti - izklop 180V Voltage - Breakover 240V
Serija SMP, TRISIL™ Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer DO-214AC, SMA Druga imena 497-7910-1
Število elementov 1 Tip montaže Surface Mount
Tok - maksimalni impulz (8 / 20μs) 150A Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 50A
Tok - držite (Ih) 150mA Zmogljivost 25pF