SMP100MC-270
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMP100MC-270 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMP100MC-270
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TRISIL 100A 270V BIDIRECT SMB
Podatkovni listi: SMP100MC-270.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMP100MC-270
Številka dela SMP100MC-270 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TRISIL 100A 270V BIDIRECT SMB Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 209084 pcs Podatkovni list SMP100MC-270.pdf
Stanje napetosti - izklop 270V Voltage - Breakover 335V
Serija SMP, TRISIL™ Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-214AA, SMB Druga imena 497-4301-2
SMP100MC270
Število elementov 1 Tip montaže Surface Mount
Tok - maksimalni impulz (8 / 20μs) 300A Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 100A
Tok - držite (Ih) 150mA Zmogljivost 40pF