SMP100MC-230
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMP100MC-230 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMP100MC-230
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TRISIL 100A 230V BIDIRECT SMB
Podatkovni listi: SMP100MC-230.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SMP100MC-230
Številka dela SMP100MC-230 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TRISIL 100A 230V BIDIRECT SMB Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5007 pcs Podatkovni list SMP100MC-230.pdf
Stanje napetosti - izklop 230V Voltage - Breakover 285V
Serija SMP, TRISIL™ Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-214AA, SMB Druga imena 497-4300-2
Število elementov 1 Tip montaže Surface Mount
Tok - maksimalni impulz (8 / 20μs) 300A Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 100A
Tok - držite (Ih) 150mA Zmogljivost 40pF