SMP100MC-200
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMP100MC-200 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMP100MC-200
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TRISIL 100A 200V BIDIRECT SMB
Podatkovni listi: SMP100MC-200.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMP100MC-200
Številka dela SMP100MC-200 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TRISIL 100A 200V BIDIRECT SMB Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 121817 pcs Podatkovni list SMP100MC-200.pdf
Stanje napetosti - izklop 200V Voltage - Breakover 250V
Serija SMP, TRISIL™ Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer DO-214AA, SMB Druga imena 497-4299-1
SMP100MC200
Število elementov 1 Tip montaže Surface Mount
Tok - maksimalni impulz (8 / 20μs) 300A Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 100A
Tok - držite (Ih) 150mA Zmogljivost 45pF