SMC30J18CA
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMC30J18CA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMC30J18CA
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 18V 29.2V SMC
Podatkovni listi: SMC30J18CA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMC30J18CA
Številka dela SMC30J18CA Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 18V 29.2V SMC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 239906 pcs Podatkovni list SMC30J18CA.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 18V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 29.2V
Napetost - razčlenitev (min) 20V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja SMC Serija SMC30J, TRANSIL™
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 3000W (3kW)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer DO-214AB, SMC
Druga imena 497-12208-2 delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 103A