SMC30J15A
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMC30J15A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMC30J15A
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 15V 24.4V SMC
Podatkovni listi: SMC30J15A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMC30J15A
Številka dela SMC30J15A Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 15V 24.4V SMC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 251464 pcs Podatkovni list SMC30J15A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 15V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 24.4V
Napetost - razčlenitev (min) 16.7V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMC
Serija SMC30J, TRANSIL™ Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-214AB, SMC Druga imena 497-12203-2
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 123A Zmogljivost @ Pogostost -