SMC30J18A
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMC30J18A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMC30J18A
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 18V 29.2V SMC
Podatkovni listi: SMC30J18A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMC30J18A
Številka dela SMC30J18A Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 18V 29.2V SMC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 105053 pcs Podatkovni list SMC30J18A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 18V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 29.2V
Napetost - razčlenitev (min) 20V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMC
Serija SMC30J, TRANSIL™ Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer DO-214AB, SMC Druga imena 497-12207-6
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 103A Zmogljivost @ Pogostost -