SM15T22CAY
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SM15T22CAY Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SM15T22CAY
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 18.8V 39.3V SMC
Podatkovni listi: SM15T22CAY.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SM15T22CAY
Številka dela SM15T22CAY Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 18.8V 39.3V SMC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 242177 pcs Podatkovni list SM15T22CAY.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 18.8V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 39.3V
Napetost - razčlenitev (min) 20.9V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja SMC Serija Automotive, AEC-Q101, SM15TY, TRANSIL™
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer DO-214AB, SMC
Druga imena 497-10898-2 delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 254A (8/20µs)