SM15T22AY
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SM15T22AY Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SM15T22AY
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 18.8V 39.3V SMC
Podatkovni listi: SM15T22AY.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SM15T22AY
Številka dela SM15T22AY Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 18.8V 39.3V SMC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 287125 pcs Podatkovni list SM15T22AY.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 18.8V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 39.3V
Napetost - razčlenitev (min) 20.9V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMC
Serija Automotive, AEC-Q101, SM15TY, TRANSIL™ Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-214AB, SMC Druga imena 497-10897-2
delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 254A (8/20µs) Zmogljivost @ Pogostost -