SM15T24A
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SM15T24A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SM15T24A
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 20.5V 42.8V SMC
Podatkovni listi: SM15T24A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SM15T24A
Številka dela SM15T24A Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 20.5V 42.8V SMC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 109973 pcs Podatkovni list SM15T24A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 20.5V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 42.8V
Napetost - razčlenitev (min) 22.8V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMC
Serija SM15T, TRANSIL™ Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer DO-214AB, SMC Druga imena 497-7868-6
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 234A (8/20µs) Zmogljivost @ Pogostost -
Številka osnovnega dela SM15T Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SM15T22CA-E3/57T
SM15T22CA-E3/57T
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: TVS DIODE 18.8V 30.6V DO214AB
Na zalogi: 125470 pcs
Prenesi: SM15T22CA-E3/57T.pdf
RFQ
SM15T24A-E3/9AT
SM15T24A-E3/9AT
Opis: TVS DIODE 20.5V 33.2V DO214AB
Na zalogi: 455700 pcs
Prenesi: SM15T24A-E3/9AT.pdf
RFQ
SM15T22CAHE3/9AT
SM15T22CAHE3/9AT
Prenesi: SM15T22CAHE3/9AT.pdf
SM15T24AHE3/9AT
SM15T24AHE3/9AT
Prenesi: SM15T24AHE3/9AT.pdf
SM15T24A-M3/57T
SM15T24A-M3/57T
Prenesi: SM15T24A-M3/57T.pdf
SM15T24A-M3/9AT
SM15T24A-M3/9AT
Prenesi: SM15T24A-M3/9AT.pdf
SM15T22CA
SM15T22CA
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: TVS DIODE 18.8V 39.3V SMC
Prenesi: SM15T22CA.pdf
SM15T22CAHE3/57T
SM15T22CAHE3/57T
Prenesi: SM15T22CAHE3/57T.pdf
SM15T24A-E3/57T
SM15T24A-E3/57T
Prenesi: SM15T24A-E3/57T.pdf
SM15T22CA-E3/9AT
SM15T22CA-E3/9AT
Prenesi: SM15T22CA-E3/9AT.pdf
SM15T22CAY
SM15T22CAY
Prenesi: SM15T22CAY.pdf
SM15T24AHE3/57T
SM15T24AHE3/57T
Proizvajalci: Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis: TVS DIODE 20.5VWM 33.2VC SMC
Prenesi: SM15T24AHE3/57T.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%