LF25CPT-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LF25CPT-TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 2.5V 500MA PPAK
Podatkovni listi: LF25CPT-TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LF25CPT-TR
Številka dela LF25CPT-TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 2.5V 500MA PPAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 412872 pcs Podatkovni list LF25CPT-TR.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.7V @ 500mA Voltage - Output (Min / Fixed) 2.5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 16V
Paket naprave za dobavitelja PPAK Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-252-5, DPak (4 Leads + Tab), TO-252AD PSRR 82dB ~ 65dB (120Hz ~ 10kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 497-5224-2
LF25CPT-TR-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 500mA PPAK Tok - Supply (Max) 12mA
Trenutni - Quiescent (Iq) 1mA Trenutni - izhod 500mA