LF25CDT-TRY
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LF25CDT-TRY Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LF25CDT-TRY
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 2.5V 500MA DPAK
Podatkovni listi: LF25CDT-TRY.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LF25CDT-TRY
Številka dela LF25CDT-TRY Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 2.5V 500MA DPAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 234279 pcs Podatkovni list LF25CDT-TRY.pdf
Voltage Dropout (Max) 1.3V @ 500mA Voltage - Output (Min / Fixed) 2.5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 16V
Paket naprave za dobavitelja DPAK Serija Automotive, AEC-Q100
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR 82dB ~ 65dB (120Hz ~ 10kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 497-10196-2
LF25CDTTRY
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 500mA DPAK Tok - Supply (Max) 12mA
Trenutni - Quiescent (Iq) 2mA Trenutni - izhod 500mA