LF25CDT-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LF25CDT-TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LF25CDT-TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 2.5V 500MA DPAK
Podatkovni listi: LF25CDT-TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LF25CDT-TR
Številka dela LF25CDT-TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 2.5V 500MA DPAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 330982 pcs Podatkovni list LF25CDT-TR.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.7V @ 500mA Voltage - Output (Min / Fixed) 2.5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 16V
Paket naprave za dobavitelja DPAK Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR 82dB ~ 65dB (120Hz ~ 10kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 497-6449-2
LF25CDT-TR-ND
LF25CDTTR
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 500mA DPAK Tok - Supply (Max) 12mA
Trenutni - Quiescent (Iq) 1mA Trenutni - izhod 500mA
Nadzorne funkcije - Številka osnovnega dela LF25
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LF25ABDT
LF25ABDT
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: IC REG LINEAR 2.5V 500MA DPAK
Na zalogi: 155798 pcs
Prenesi: LF25ABDT.pdf
RFQ
LF25CDT
LF25CDT
Na zalogi: 158219 pcs
Prenesi: LF25CDT.pdf
RFQ
LF25ABPT-TR
LF25ABPT-TR
Opis: IC REG LINEAR 2.5V 500MA PPAK
Prenesi: LF25ABPT-TR.pdf
LF25CV
LF25CV
Opis: IC REG LINEAR 2.5V 500MA TO220AB