LDK715M42R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LDK715M42R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LDK715M42R
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 4.2V 85MA SOT23-5
Podatkovni listi: LDK715M42R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LDK715M42R
Številka dela LDK715M42R Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 4.2V 85MA SOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 345141 pcs Podatkovni list LDK715M42R.pdf
Voltage Dropout (Max) 1V @ 85mA Voltage - Output (Min / Fixed) 4.2V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 24V
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SC-74A, SOT-753 PSRR 57dB ~ 38dB (100kHz ~ 1kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 497-15216-2
LDK715M42R-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ)
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 4.2V 85mA SOT-23-5 Tok - Supply (Max) 8.5µA
Trenutni - Quiescent (Iq) 7µA Trenutni - izhod 85mA