LDK320M18R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LDK320M18R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LDK320M18R
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.8V 200MA SOT23-5
Podatkovni listi: 1.LDK320M18R.pdf2.LDK320M18R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LDK320M18R
Številka dela LDK320M18R Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 1.8V 200MA SOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 302840 pcs Podatkovni list 1.LDK320M18R.pdf2.LDK320M18R.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.35V @ 200mA Voltage - Output (Min / Fixed) 1.8V
Napetost - Vhod (maks.) 18V Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5
Serija - Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer SC-74A, SOT-753
PSRR 88dB (120Hz) Vrsta izhoda Fixed
Izhodna konfiguracija Positive Druga imena 497-17043-2
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 200mA SOT-23-5
Tok - Supply (Max) 100µA Trenutni - Quiescent (Iq) 90µA
Trenutni - izhod 200mA Nadzorne funkcije Enable