LDK320AM36R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LDK320AM36R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LDK320AM36R
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka 200 MA LOW QUIESCENT CURRENT AND
Podatkovni listi: 1.LDK320AM36R.pdf2.LDK320AM36R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LDK320AM36R
Številka dela LDK320AM36R Proizvajalec STMicroelectronics
Opis 200 MA LOW QUIESCENT CURRENT AND Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 329102 pcs Podatkovni list 1.LDK320AM36R.pdf2.LDK320AM36R.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.35V @ 200mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3.6V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 18V
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SC-74A, SOT-753 PSRR 88dB ~ 48dB (120Hz ~ 10kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 497-18115-2 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) natančen opis Linear Voltage Regulator IC 1 Output 200mA SOT-23-5
Tok - Supply (Max) 100µA Trenutni - Quiescent (Iq) 90µA
Trenutni - izhod 200mA Nadzorne funkcije Enable