LD3985M122R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LD3985M122R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LD3985M122R
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LIN 1.22V 150MA SOT23-5
Podatkovni listi: LD3985M122R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LD3985M122R
Številka dela LD3985M122R Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LIN 1.22V 150MA SOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 422019 pcs Podatkovni list LD3985M122R.pdf
Voltage Dropout (Max) - Voltage - Output (Min / Fixed) 1.22V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 6V
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SC-74A, SOT-753 PSRR 60dB ~ 50dB (1kHz ~ 10kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 497-7794-2
LD3985M122R-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.22V 150mA SOT-23-5 Tok - Supply (Max) 250µA
Trenutni - Quiescent (Iq) 150µA Trenutni - izhod 150mA