LD3985J33R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LD3985J33R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LD3985J33R
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LIN 3.3V 150MA 5FLIPCHIP
Podatkovni listi: LD3985J33R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LD3985J33R
Številka dela LD3985J33R Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LIN 3.3V 150MA 5FLIPCHIP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 82670 pcs Podatkovni list LD3985J33R.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.1V @ 150mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 6V
Paket naprave za dobavitelja 5-FlipChip (1.59x1.24) Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 5-WFBGA, FCBGA PSRR 60dB ~ 50dB (1kHz ~ 10kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 497-1527-1 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 150mA 5-FlipChip (1.59x1.24) Tok - Supply (Max) 250µA
Trenutni - Quiescent (Iq) 150µA Trenutni - izhod 150mA