LD3985J28R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LD3985J28R
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LIN 2.8V 150MA 5FLIPCHIP
Podatkovni listi: LD3985J28R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije LD3985J28R
Številka dela LD3985J28R Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LIN 2.8V 150MA 5FLIPCHIP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3538 pcs Podatkovni list LD3985J28R.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.1V @ 150mA Voltage - Output (Min / Fixed) 2.8V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 6V
Paket naprave za dobavitelja 5-FlipChip (1.59x1.24) Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 5-WFBGA, FCBGA PSRR 60dB ~ 50dB (1kHz ~ 10kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.8V 150mA 5-FlipChip (1.59x1.24)
Tok - Supply (Max) 250µA Trenutni - Quiescent (Iq) 150µA
Trenutni - izhod 150mA Nadzorne funkcije Enable