LD39300PT33-R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LD39300PT33-R
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.3V 3A PPAK
Podatkovni listi: LD39300PT33-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LD39300PT33-R
Številka dela LD39300PT33-R Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 3.3V 3A PPAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 57789 pcs Podatkovni list LD39300PT33-R.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.4V @ 3A Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 6V
Paket naprave za dobavitelja PPAK Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer TO-252-5, DPak (4 Leads + Tab), TO-252AD PSRR 65dB ~ 55dB (120Hz ~ 1kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 497-6151-6 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 3A PPAK Tok - Supply (Max) 2.5mA
Trenutni - Quiescent (Iq) 5µA Trenutni - izhod 3A