LD3985G25R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LD3985G25R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LD3985G25R
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LIN 2.5V 150MA TSOT23-5
Podatkovni listi: LD3985G25R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije LD3985G25R
Številka dela LD3985G25R Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LIN 2.5V 150MA TSOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4039 pcs Podatkovni list LD3985G25R.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.1V @ 150mA Voltage - Output (Min / Fixed) 2.5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 6V
Paket naprave za dobavitelja TSOT-23-5 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 PSRR 60dB ~ 50dB (1kHz ~ 10kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 497-3502-1 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 150mA TSOT-23-5 Tok - Supply (Max) 250µA
Trenutni - Quiescent (Iq) 150µA Trenutni - izhod 150mA