LD39300DT33-R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LD39300DT33-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LD39300DT33-R
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.3V 3A DPAK
Podatkovni listi: LD39300DT33-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LD39300DT33-R
Številka dela LD39300DT33-R Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 3.3V 3A DPAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 112419 pcs Podatkovni list LD39300DT33-R.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.4V @ 3A Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 6V
Paket naprave za dobavitelja DPAK Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR 65dB ~ 55dB (120Hz ~ 1kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 497-6874-2
LD39300DT33-R-ND
LD39300DT33R
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 3A DPAK Tok - Supply (Max) 2.5mA
Trenutni - Quiescent (Iq) 5µA Trenutni - izhod 3A