LD39080DT25-R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LD39080DT25-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LD39080DT25-R
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 2.5V 800MA DPAK
Podatkovni listi: LD39080DT25-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LD39080DT25-R
Številka dela LD39080DT25-R Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 2.5V 800MA DPAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 56588 pcs Podatkovni list LD39080DT25-R.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.3V @ 800mA Voltage - Output (Min / Fixed) 2.5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 6V
Paket naprave za dobavitelja DPAK Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR -
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 497-6014-1 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 800mA DPAK Trenutni - Quiescent (Iq) 2.5mA
Trenutni - izhod 800mA Nadzorne funkcije -