LD39050PU25R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LD39050PU25R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LD39050PU25R
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 2.5V 500MA 6DFN
Podatkovni listi: 1.LD39050PU25R.pdf2.LD39050PU25R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LD39050PU25R
Številka dela LD39050PU25R Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 2.5V 500MA 6DFN Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 179000 pcs Podatkovni list 1.LD39050PU25R.pdf2.LD39050PU25R.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.4V @ 500mA Voltage - Output (Min / Fixed) 2.5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja 6-DFN (3x3) Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-VDFN Exposed Pad PSRR 65dB ~ 62dB (1kHz ~ 10kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 497-8715-2 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 500mA 6-DFN (3x3) Tok - Supply (Max) 200µA
Trenutni - Quiescent (Iq) 50µA Trenutni - izhod 500mA