LD39030SJ18R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LD39030SJ18R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LD39030SJ18R
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LIN 1.8V 300MA 4FLIPCHIP
Podatkovni listi: LD39030SJ18R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LD39030SJ18R
Številka dela LD39030SJ18R Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LIN 1.8V 300MA 4FLIPCHIP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 339123 pcs Podatkovni list LD39030SJ18R.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.3V @ 300mA Voltage - Output (Min / Fixed) 1.8V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja 4-FlipChip (0.79x0.79) Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Soft Start Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-UFBGA, FCBGA PSRR 62dB (1kHz ~ 10kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 497-15927-2 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 300mA 4-FlipChip (0.79x0.79) Tok - Supply (Max) 85µA
Trenutni - Quiescent (Iq) 50µA Trenutni - izhod 300mA