LD39080PT18-R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LD39080PT18-R
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.8V 800MA PPAK
Podatkovni listi: LD39080PT18-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LD39080PT18-R
Številka dela LD39080PT18-R Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 1.8V 800MA PPAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 63547 pcs Podatkovni list LD39080PT18-R.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.3V @ 800mA Voltage - Output (Min / Fixed) 1.8V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 6V
Paket naprave za dobavitelja PPAK Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer TO-252-5, DPak (4 Leads + Tab), TO-252AD PSRR -
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 497-6016-6 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 800mA PPAK Trenutni - Quiescent (Iq) 2.5mA
Trenutni - izhod 800mA Nadzorne funkcije Enable