LD39020ADTPU11R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LD39020ADTPU11R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LD39020ADTPU11R
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.1V 200MA 4DFN
Podatkovni listi: 1.LD39020ADTPU11R.pdf2.LD39020ADTPU11R.pdf3.LD39020ADTPU11R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LD39020ADTPU11R
Številka dela LD39020ADTPU11R Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 1.1V 200MA 4DFN Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Voltage Dropout (Max) 0.35V @ 200mA Voltage - Output (Min / Fixed) 1.1V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja 4-DFN (1x1) Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Soft Start Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 4-XDFN Exposed Pad PSRR 80dB ~ 55dB (1kHz ~ 100kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 497-17113-6 delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ)
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.1V 200mA 4-DFN (1x1) Trenutni - Quiescent (Iq) 40µA
Trenutni - izhod 200mA Nadzorne funkcije Enable