LD39020ADTPU28R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LD39020ADTPU28R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LD39020ADTPU28R
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 2.8V 200MA 4DFN
Podatkovni listi: 1.LD39020ADTPU28R.pdf2.LD39020ADTPU28R.pdf3.LD39020ADTPU28R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LD39020ADTPU28R
Številka dela LD39020ADTPU28R Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 2.8V 200MA 4DFN Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Voltage Dropout (Max) 0.35V @ 200mA Voltage - Output (Min / Fixed) 2.8V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja 4-DFN (1x1) Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Soft Start Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-XDFN Exposed Pad PSRR 80dB ~ 55dB (1kHz ~ 100kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.8V 200mA 4-DFN (1x1)
Trenutni - Quiescent (Iq) 40µA Trenutni - izhod 200mA