LD39015XG10R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LD39015XG10R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LD39015XG10R
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 1V 150MA SOT666
Podatkovni listi: LD39015XG10R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LD39015XG10R
Številka dela LD39015XG10R Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 1V 150MA SOT666 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 93936 pcs Podatkovni list LD39015XG10R.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.1V @ 100mA Voltage - Output (Min / Fixed) 1V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja SOT-666 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer SOT-563, SOT-666 PSRR 65dB ~ 62dB (1kHz ~ 10kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 497-8823-6 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1V 150mA SOT-666 Tok - Supply (Max) 70µA
Trenutni - Quiescent (Iq) 50µA Trenutni - izhod 150mA