LD39015M33R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LD39015M33R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LD39015M33R
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT23-5
Podatkovni listi: LD39015M33R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LD39015M33R
Številka dela LD39015M33R Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 253608 pcs Podatkovni list LD39015M33R.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.1V @ 100mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SC-74A, SOT-753 PSRR 65dB ~ 62dB (1kHz ~ 10kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 497-6979-2 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 150mA SOT-23-5 Tok - Supply (Max) 70µA
Trenutni - Quiescent (Iq) 50µA Trenutni - izhod 150mA