LD29300D2M25R
pregled izdelka
Številka dela: LD29300D2M25R
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 2.5V 3A D2PAK/A
Podatkovni listi: LD29300D2M25R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LD29300D2M25R
Številka dela LD29300D2M25R Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 2.5V 3A D2PAK/A Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 65202 pcs Podatkovni list LD29300D2M25R.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.7V @ 3A Voltage - Output (Min / Fixed) 2.5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 14V
Paket naprave za dobavitelja D2Pak/A Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA PSRR 70dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 497-1501-6 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 3A D2Pak/A Tok - Supply (Max) 100mA
Trenutni - Quiescent (Iq) 180µA Trenutni - izhod 3A