LD29300D2M18
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LD29300D2M18
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.8V 3A D2PAK/A
Podatkovni listi: LD29300D2M18.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LD29300D2M18
Številka dela LD29300D2M18 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 1.8V 3A D2PAK/A Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 60900 pcs Podatkovni list LD29300D2M18.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.7V @ 3A Voltage - Output (Min / Fixed) 1.8V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 14V
Paket naprave za dobavitelja D2Pak/A Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tube
Paket / primer TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA PSRR 72dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 3A D2Pak/A
Tok - Supply (Max) 100mA Trenutni - Quiescent (Iq) 180µA
Trenutni - izhod 3A Nadzorne funkcije -