LD29150V25
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LD29150V25 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LD29150V25
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 2.5V 1.5A TO220AB
Podatkovni listi: LD29150V25.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LD29150V25
Številka dela LD29150V25 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 2.5V 1.5A TO220AB Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 110612 pcs Podatkovni list LD29150V25.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.7V @ 1.5A Voltage - Output (Min / Fixed) 2.5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 14V
Paket naprave za dobavitelja TO-220AB Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 PSRR 70dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 497-3470-5 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Through Hole
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 1.5A TO-220AB Tok - Supply (Max) 80mA
Trenutni - Quiescent (Iq) 180µA Trenutni - izhod 1.5A