LD29150PT18
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LD29150PT18
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.8V 1.5A PPAK
Podatkovni listi: LD29150PT18.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LD29150PT18
Številka dela LD29150PT18 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 1.8V 1.5A PPAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 109603 pcs Podatkovni list LD29150PT18.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.7V @ 1.5A Voltage - Output (Min / Fixed) 1.8V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 14V
Paket naprave za dobavitelja PPAK Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tube
Paket / primer TO-252-5, DPak (4 Leads + Tab), TO-252AD PSRR 72dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 1.5A PPAK
Tok - Supply (Max) 80mA Trenutni - Quiescent (Iq) 180µA
Trenutni - izhod 1.5A Nadzorne funkcije Enable
Številka osnovnega dela LD29150
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LD29150PT18R
LD29150PT18R
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: IC REG LINEAR 1.8V 1.5A PPAK