LD29150PT15R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LD29150PT15R
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.5V 1.5A PPAK
Podatkovni listi: LD29150PT15R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LD29150PT15R
Številka dela LD29150PT15R Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 1.5V 1.5A PPAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 142430 pcs Podatkovni list LD29150PT15R.pdf
Voltage Dropout (Max) - Voltage - Output (Min / Fixed) 1.5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 14V
Paket naprave za dobavitelja PPAK Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-252-5, DPak (4 Leads + Tab), TO-252AD PSRR 75dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 1.5A PPAK
Tok - Supply (Max) 80mA Trenutni - Quiescent (Iq) 180µA
Trenutni - izhod 1.5A Nadzorne funkcije Enable
Številka osnovnega dela LD29150
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LD29150P2T33R
LD29150P2T33R
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: IC REG LINEAR 3.3V 1.5A P2PAK
Na zalogi: 6032 pcs
Prenesi: LD29150P2T33R.pdf
RFQ
LD29150PT15
LD29150PT15
Opis: IC REG LINEAR 1.5V 1.5A PPAK