LD29150DT80
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LD29150DT80 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LD29150DT80
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 8V 1.5A DPAK
Podatkovni listi: LD29150DT80.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LD29150DT80
Številka dela LD29150DT80 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 8V 1.5A DPAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 118448 pcs Podatkovni list LD29150DT80.pdf
Voltage Dropout (Max) - Voltage - Output (Min / Fixed) 8V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 14V
Paket naprave za dobavitelja DPAK Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tube
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR -
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 8V 1.5A DPAK
Tok - Supply (Max) 80mA Trenutni - Quiescent (Iq) 180µA
Trenutni - izhod 1.5A Nadzorne funkcije -