LD1117DT33TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LD1117DT33TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LD1117DT33TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.3V 800MA DPAK
Podatkovni listi: LD1117DT33TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LD1117DT33TR
Številka dela LD1117DT33TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 3.3V 800MA DPAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 599126 pcs Podatkovni list LD1117DT33TR.pdf
Voltage Dropout (Max) 1.2V @ 800mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 15V
Paket naprave za dobavitelja DPAK Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR 75dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 497-1236-2 delovna temperatura 0°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 800mA DPAK Trenutni - Quiescent (Iq) 10mA
Trenutni - izhod 800mA Nadzorne funkcije -
Številka osnovnega dela LD1117
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LD1117DTTR
LD1117DTTR
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: IC REG LINEAR POS ADJ 800MA DPAK
Na zalogi: 218814 pcs
Prenesi: LD1117DTTR.pdf
RFQ
LD1117DT25TR
LD1117DT25TR
Opis: IC REG LINEAR 2.5V 800MA DPAK
Na zalogi: 548440 pcs
Prenesi: LD1117DT25TR.pdf
RFQ
LD1117DT33
LD1117DT33
Opis: IC REG LINEAR 3.3V 800MA DPAK