LD1117F33C
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LD1117F33C Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LD1117F33C
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.3V 800MA TO220AB
Podatkovni listi: LD1117F33C.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LD1117F33C
Številka dela LD1117F33C Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 3.3V 800MA TO220AB Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 248661 pcs Podatkovni list LD1117F33C.pdf
Voltage Dropout (Max) 1.3V @ 800mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 15V
Paket naprave za dobavitelja TO-220AB Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 PSRR 75dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 497-4647-5 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Through Hole
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 800mA TO-220AB Trenutni - Quiescent (Iq) 10mA
Trenutni - izhod 800mA Nadzorne funkcije -