LD1117DT25CTR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LD1117DT25CTR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LD1117DT25CTR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 2.5V 800MA DPAK
Podatkovni listi: LD1117DT25CTR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LD1117DT25CTR
Številka dela LD1117DT25CTR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 2.5V 800MA DPAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 150687 pcs Podatkovni list LD1117DT25CTR.pdf
Voltage Dropout (Max) 1.3V @ 800mA Voltage - Output (Min / Fixed) 2.5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 15V
Paket naprave za dobavitelja DPAK Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR 75dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 497-1233-6 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 800mA DPAK Trenutni - Quiescent (Iq) 10mA
Trenutni - izhod 800mA Nadzorne funkcije -