FERD30H60CTS
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
FERD30H60CTS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FERD30H60CTS
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE ARRAY 60V 15A TO220AB
Podatkovni listi: FERD30H60CTS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FERD30H60CTS
Številka dela FERD30H60CTS Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE ARRAY 60V 15A TO220AB Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 101244 pcs Podatkovni list FERD30H60CTS.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 585mV @ 15A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 60V
Paket naprave za dobavitelja TO-220AB Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Paket / primer TO-220-3
Druga imena 497-17692 Delovna temperatura - spoj 175°C (Max)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Konfiguracija diode 1 Pair Common Cathode natančen opis Diode Array 1 Pair Common Cathode FERD (Field Effect Rectifier Diode) 60V 15A Through Hole TO-220-3
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 170µA @ 60V Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 15A